Annonsera/Kontakta oss

Spridning & upplaga
Eslöv, Höör och Hörby.
Upplaga: 30 050 exemplar.

Redaktionsmail

E-Post

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Försäljningschef
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se


Säljledare
Jessica Falk
010-206 46 27
jessica.falk@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Cornelia Lundin
010-206 46 17
cornelia.lundin@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Anna Milivojevic
010-206 46 03
anna.milivojevic@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Pauline Persson
010-206 46 29
pauline.persson@lokaltidningen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se


Reporter
Anja Degerholm
010-206 47 01
anja.degerholm@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Mellanskåne
Hantverksgatan 18
234 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 23



Prislista
Startsidan just nu