KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Mellanskåne
Hantverksgatan 18
234 34 Arlöv

Telefon: 010-206 45 23

 

Spridning & upplaga

Eslöv, Höör och Hörby.
Upplaga: 30 050 exemplar.

Redaktionsmail

E-Post

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se

 
Mediasäljare
Cornelia Lundin
010-206 46 17
cornelia.lundin@lokaltidningen.se

 
Säljledare
Jessica Falk
010-206 46 27
jessica.falk@lokaltidningen.se

 
Mediasäljare
Anna Milivojevic
010-206 46 03
anna.milivojevic@lokaltidningen.se

 
Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se

 
Mediasäljare
Pauline Persson
010-206 46 29
pauline.persson@lokaltidningen.se

 
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se

 
Reporter
Anja Degerholm
010-206 47 01
anja.degerholm@lokaltidningen.se

 
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

 
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se

 

Lokaltidningen Mellanskånes nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag